Jeden z fanoušků Bohemians Praha se na Slovácku dostal do sektoru hostí. Klokan z Hodonína si v sektoru hostí vychutnal obě branky Klokanů, ale pak musel opustit hostující sektor, když si pro něj přišla místní pořadatelská služba.
Díky spolupráci SLO Bohemians Praha a tiskového mluvčí Slovácka však fanoušek nezůstal bez fotbalu dlouho a zaplnil místo na tribuně pro novináře, kde se na poslední chvíli omluvil jeden z akreditovaných novinářů.
„Šel jsem za tribunu a tam byla otevřená brána do sektoru hostí, tak jsem to zkusil,“ říká Bohemák s přezdívkou Babex, pro kterého si však po několika minutách přišli místní pořadatelé.
„Byli slušní, ale říkali, že mě v sektoru nechat nemůžou, že je sektor hostí uzavřen a je naplněná kvóta povolených osob na zápase. Naštěstí se SLO (Supporter Liaison Officer - neboli kontaktní osoby pro fanoušky - poznámka redakce) Bohemky spojil s tiskovým mluvčím Slovácka, který si pro mě přišel k bráně a vzal mě na novinářská místa,“ dodává Babex.
Fanoušek Bohemky si tak mohl vychutnat děkovačku společně s dalšími Bohemáky, které funkcionáři Bohemky napsali do kvóty určené hostujícím klubům.
Autor: Mara z domovasvět hooligans
Bohemians 1905
|
Sledovat @supporters_cz