Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).
Příjíždíme do Příbrami 2 hodinky před výkopem,a tak se usazujeme v už tradiční,výjezdové hospůdce na náměstíčku.
V sektoru se nás schází 28.Poslední autoposádka doráží 'jen tak,tak' na fotbal.Formujeme se v sektoru a začínáme fandit....Některé chorály se nám daří držet celkem dlouho a naše popěvky se hezky nesou příbramským stadionem.Když jsme si říkali,že se počasí konečně umoudřilo,tak jsme to pěkně zakřikly :-D začalo pršet,což přešlo postupem času ve sníh a nakonec začaly padat kroupy.Nám to nevadilo,fanděním jsme se bavily a někteří z nás se vysvlékávají do půl těla,což nasadí lat'ku dnešního supportu velmi vysoko :-) Děkovačka po tomto zápase měla konečně smysl,protože kluci bojovali a nechali na hřišti všechno.
Po děkovačce balíme vlajky,loučíme se s ostatními autoposádkami,s jednou se nakonec ještě se fotíme před branou stadionu a odpalujeme jednu zelenou dýmovnici(stylově před hasičským autem :-) ) ještě bych dodal,že jsme snad ani jednou nebyli v sektoru úplně všichni,protože pokaždé se někdo věnoval balení slečen ze stánku apod. ..však to znáte :)..poté už odjíždíme na sever,krásný sever...sportu zdar!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze
návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Sledovat @supporters_cz