Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).
Tento zápas se odehrává opět jako juniorka minulý týden na umělé trávě na Angeru, bohužel pro většinu z nás ovšem v pátek od 14:00, což bylo dost nevyhovující pro lidi, kteří chodí do práce, takže se nás nemohl sejít solidní počet. Ovšem i přes tento špatný čas jsme se rozhodli podpořit žlutomodré a na Angeru se scházíme v pro nás překvapivém počtu 30 lidí. Rozdíl oproti minulému týdnu byl v počasí zřetelný, už nás nečekalo nefotbalové sněžení a -10°C, ale tentokrát bylo krásných 11°C a my se nemuseli klepat zimou. Support byl v průběhu první půle dobrý, né však vynikající, protože vzhledem k počtu se dalo zařádit trošku víc. V druhé půli odpalujeme dýmovnice, na čež jsme seřváni, že z toho jsou zbytečné problémy pro klub. Což nikdo z nás nepochopil, protože týden předtím jsme odpalovali dýmovnice na juniorce taky a nakonec jsme se ještě dočkali pochvaly, u A týmu tomu bohužel nehrozilo. Navíc nás nakonci docela rozčarovalo to, že nikdo z hráčů se s námi nepřišel rozloučit a jen tak odjeli! Jediné plus ze zápasu tedy je, že se s námi klub pokus navázat na zápase komunikaci a přislíbit nám, že se na všem dá dohodnout, což uvidíme časem, co na tom bude pravdy!
Od 20:00 nás navíc čeká další zápas, tentokrát ve sportovní hale u Stínadel, kde sídlí naše oblíbená futsalová Balticflora a tak jsme se rozhodli si zpříjemnit i páteční večer a napravit náladu po odpoledním fotbalu. Nutno dodat, že jsme se i na Balfu sešli ve skvělém počtu, ale tentokrát povětšinu mladší sestavy, která většinu zápasu jen proseděla a sem tam něco zařvala, takže se starší museli vždycky otáčet a zvedat všechny ze židlí a rozeřvávat je, což by se dít nemělo a všichni by měli fandit automaticky! Problém byl i v tom, že pokud se starší sebrali a šli si pro pivo, tak nastala v hale komorní atmosféra, ale snad do budoucna se najde i mezi mladší sestavou někdo, kdo dokáže zburcovat dav a trošku ho rozpohybovat. Na Balfě se ovšem ve finále vytvořila možná i lepší atmosféra než byla na fotbale odpoledne a hráči nás ještě z hřiště hecovali, když si sami říkali gesty o to, ať fandíme víc a víc, což se nám hodně líbilo a přidali jsme! Nakonec bohužel Balticflora prohrála s Tangem Brno 5:0, ale to vůbec nevadí, neboť jsme viděli, že hráči do toho dali všechno a hold se nezadařilo výsledkově, ale my ceníme i snahu a bojovnost!
Nyní nás už čeká pouze generálka na ligu v podobě přátelského utkání s FC CHOMUTOV, které se hraje v sobotu 16.2. od 17:00, což je pro nás poslední možnost, kdy se můžeme sejít a vyřešit poslední detaily před konečně prvním ligovým utkáním, které nás navíc čeká se spřáteleným klubem FK DUKLA PRAHA v pátek 22.2. od 18:00, které se bude vysílat na TV FANDA. Ovšem my doufáme, že i tak si najde na zápas cestu co nejvíce fans a budeme pokračovat v trendu neustálého zlešování se jako tomu bylo v podzimní části ligy. Pro všechny návštěvníky kotle navíc máme přichystaný malý bonus v podobě konečně dokončeného 1. teplického zinu, který jsme pojmenovali ŽLUTOMODRÝ SVĚT a pracovalo se na něm celou zimu a právě na zápase s Duklou se dostane poprvé do prodeje za směšnou cenu 30Kč, která navíc jde do společného fondu na chorea a věci, které v kotli tvoří atmosféru, tudíž lidé koupí udělají i něco pro kotel a jeho zlepšení.
Žluté a modré dýmovnice v derby s Ústím

posilnění flaškou whiskey během zápasu je tradice

použitá pyrotechnika v derby

V Teplicích je budoucnost – 6letý ultras

fotka z utkání Balticflory proti Tangu Brno

tisknutí prvního teplického zinu

ŽLUTOMODRÝ SVĚT – historicky první výtisk je dokončen!

pozvánka na zápas s FK DUKLA PRAHA

Autor: Blog
|
Sledovat @supporters_cz