o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Bulldogs Brno x Otrokovice (pohled Zbrojováka)

blog fanoušků středa, 20.11.2013 - přejít do komentářů
Mladí Zbrojováci podporují nejen Zbrojovku...
/titleImg/bulldogs-brno-x-otrokovice-pohled-zbrojovaka/1/5498.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Bulldoci jsou v Brně třetím nejnavštěvovanějším týmem (po hokejové Kometě a fotbalové Zbrojovce) ovšem návštěvy čítající stovky někdy i tisíce diváků (viz loňské utkání s Tatranem Střešovice, kterému přihlíželo více než 2 000 diváků) zdobí prakticky komorní atmosféra, a tak se ve čtvrtek spontánně domlouváme tento atraktivní duel navštívit a trochu oživit atmosféru.

Na místo srazu se nás schází něco málo přes 20, někteří jdou nakoupit potřebné tekutiny, ostatní míří přímo k hale. Míříme do sektoru vyhrazeného pro domácí kotel, kde nás může být spolu se všemi, kteří v něm už byli než jsme přišli cca 40 z toho 25 aktivních. Support v první třetině je na náš počet na skvělé úrovni, okoření ho i dáma v letech z Otrokovic, která přichází po vstřelení branky na 3:1 pro Brno s tím cituji:" Přestaňte tu řvát, vždyť to ty kluky ruší" je ignorována a tak jsme hned pedofilové a banda radikálních fašistů. Třešničkou na dortu je její pokus o to všechny si nás natočit a nafotit.

Support v druhé třetině zeslábnul, jelikož si někteří díky příteli Alkoholu mírně protáhnuli první pauzu. Na třetí třetinu už se postupně opět scházíme všichni a atmosféra opět nabírá na fanatismu, chorály doplňujeme o skákání do stran a skvěle se bavíme. V druhé polovině 3. třetiny se k nám připojují i ti kteří nepřišli do sektoru s námi, čehož využijeme v přeřvávací chorály. Ke konci se aplausem zapojuje celá hala. Na toto utkání přišlo odhadem okolo 500 diváků, z čehož nikdo nebyl z Otrokovic. Hráči jsou motivovaní a Otrokovice drtí rozdílem třídy 8:3. Na závěr přichází děkovačka. Jen málo z nás jde domů a pokračuje se v oslavách a dobré náladě. Příště nás snad bude minimálně dvojnásobek a budeme se bavit stejně dobře jako tentokrát. Sportu zdar a florbalu obvzlášť.

Noem Arch Brno-Manver Pečky

Odpoledne se scházíme ve městě a přemýšlíme kam jít. Zjišťujeme že večer hraje zápas tým z 2. nejvyšší ženské basketbalové soutěže, který je spřízněn s brněnskou Zbrojovkou. Dochází nás 13 a začínáme fandit. Holky soupeřky naprosto drtí a je vidět, že jejich předsezónní postupové ambice nejsou vůbec nereálné. Každou čtvrtinou se atmosféra zlepšuje, chorály se protáhují, ostatní diváci se přidávají. Poslední čtvrtinu se do některých chorálů zapojuje většina haly. Holky si atmosféru chválí a po výhře 89:61 přichází děkovačka. Určitě návštěvu ženského basketbalu někdy zopakujeme. Ať žije Brno!

Autor: Blog

clbanner



Videa

Tribuna Sever: 312. derby pražských S


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Výjezd busem za Sparti... 24.08.2024

BLOG: Výjezd busem za Sparti...


BLOG FANOUŠKŮ: Na fotbale v ... 06.03.2024

BLOG FANOUŠKŮ: Na fotbale v ...


BLOG FANOUŠKŮ: Za kulturou n... 15.02.2024

BLOG FANOUŠKŮ: Za kulturou n...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Britská nemoc – díl první (A... 05.01.2012

Britská nemoc – díl první (A...


Britská nemoc – díl čtvrtý (... 18.01.2012

Britská nemoc – díl čtvrtý (...


Britská nemoc – díl třetí (I... 09.01.2012

Britská nemoc – díl třetí (I...

clbanner
Speciály



Sledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace